Sizin İçin Cinsel Güç mü? Yoksa Yürüyememek mi Önemli?

Raporla
Soru

Lütfen bu soru ile ilgili eklemek veya paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi kısaca yazın.

Raporla
İptal

Önceliğiniz hangisi ve neden?

Cevap ( 1 )

 1. Lütfen bu cevabın neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

  Raporla
  İptal

  Bir erkek gözü ile değerlendirildiğinde cinsel güç daha önemli. Kadın içinde partnerinin ona güzel duygular yaşatabilecek güce sahip olması çok önemli. Bu soruya güzel bir cevap olacağını düşündüğüm için bir engelli arkadaşımız bu konuyu şöyle anlatıyor:

  Bir erkek için cinsel gücünü kaybetmenin yürüyememekten daha önemli olduğunu anladım.

  Engellilik benim için, daha önce bilmediğim ama hep yanı başımda duran bir odanın kapısını aralamak gibi bir tecrübe. 25 yaşında bir trafik kazasıyla belden aşağım felç oldu. Belden aşağı, genel bir tabir. Aslında sırt hizamdaki his seviyem omuzumdan 20 cm aşağıda bitiyor. Ön tarafta ise göbek hizamdan aşağısını hissetmiyor ve hareket ettiremiyorum. Tıbbi karşılığı: T-7 seviyesinde paraplejik. Askerliğimi komando olarak yapmış, Uzakdoğu sporlarında Türkiye çapında başarılar elde etmiştim. Nasıl olur da sakat kalırdım? İdrarımı, büyük abdestimi nasıl yapacaktım, cinsel organımı hissetmiyordum. Yoksa cinsel ilişkiye giremeyecek miydim? İnanması zor ama bir erkek için cinsel gücünü kaybetmenin yürüyememekten daha önemli olduğunu anlamıştım. Ereksiyon olamıyordum. Hatta dokunduğumda göbek hizamdan aşağıda kalan tüm vücudum gibi penisimi de hissetmiyordum.

  Hastanede yatarken bir gün kadın doktorlardan birisi en çok neye üzüldüğümü sordu. Aslında diyeceğim şeyi biliyor ama benden duymak istiyordu ki üzerinde konuşabilelim. Cinsel durumumun beni çok kaygılandırdığını söyledim. O da bana haplardan ve bir iğneden bahsetti. Küçük bir şırıngayla penise zerk edilen iğne sayesinde saatlerce ereksiyon olabiliyormuşuz.

  Taburcu olur olmaz hemen o iğneyi buldum. Küçük bir şeker şırıngasıyla ilk denemeyi yaptım. Beş dakika sonra penisim sertleşmeye başladı. Sertleşme bir cinsel ilişkiye yetecek derecedeydi. Tek sorun penisin baş kısmı eskisi gibi sertleşmiyordu. Ancak moralim yerine gelmişti. Ereksiyon iki saat sürdü. Bir fahişe buldum. Kadın üstümde inip kalkıyor ben de ne hissettiğimi anlamaya çalışıyorum. Kadın o kadar kaba ve cahildi ki ilişkiyi yarıda kestim. Dünyam başıma yıkılmıştı. Orgazm ve boşalma yoktu. Bana cinsel ilişkiden kalan vücudumun üst bölgelerimden alacağım haz ve psikolojik tatmindi. Bu ilişki kazada bile yaşamadığım bir moral bozukluğuna yol açtı. Çünkü cinsellik benim için bir tür tamamlanma haliydi. Belki ilk kez ölmem gerektiğini düşündüm. Çok şanslıyım, bu süreç fazla sürmedi. Tesadüfen bir Rus kadınla tanıştım. Kadın çok güzel ve ince ruhluydu. Sevişmeyi bilen bu kadın uzun süreli ereksiyon olabildiğim için defalarca orgazm oluyordu. Onu memnun ettiğimi bilmek özgüvenimi yerine getirdi. Bazen ereksiyon süresi altı saate kadar çıkabiliyor. Kadın için bir avantaj. Ancak belimizi kullanamadığımız için fazla bir pozisyon zenginliğimiz yok. Kadının üstte olduğu pozisyonları tercih etmek zorundayız. Her kadın bundan hoşlanmayabiliyor. Ellerimizi daha önce olmadığı kadar maharetli kullanmak zorundayız.

  Fark ettiğiniz üzere kadının yaşadıklarına odaklanıyoruz. Bunu çok önemsiyorum. Ama bazı kadınlar da karşısındakini mutlu ettiğini bilmek istiyor. Bir tanesi “Şimdi ben sana oral seks yaptığımda bir şey hissetmediğine inanamıyorum” demişti. Aslında hissediyorum. Hatta tir tir titrediğim bile olmuştur. Ama bu tensel bir uyarılma değil, psikolojik bir şey. Bu psikolojik tatmin mevzuunu açtığımda kızların yüzünde bir inanmama ifadesi uyanıyor.

Bir Cevap Yazın


Yanıt vererek Hizmet Politikası kabul etmiş olursunuz.