Şimdi üye Ol

Giriş yap

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Giriş yap

Şimdi üye Ol

Engellihaklari.com.tr Sitesi, engelli hakları ile ilgili her başlıkta farkındalık, sürdürülebilirlik savunuculuk, lobicilik ve arabuluculuk platformudur. Sitemize üye olarak aramıza katılarsanız soru sorabilir, cevapları okuyabilir, sorulara cevap vererek destek vererek hak temelli, kapsayıcı, sürdürülebilir ve adil eşitlikçi bir dünya için yanımızda olmuş olursunuz. Engellihaklari.com.tr Sitesi, Türkiye’nin ilk engelliler haber sitesi yasadikca.com ve engelli istihdamı ve engelliler kariyer ve insan kaynakları sitesi engelsizkariyer.com tarafından desteklenmektedir.

Kullanım Şartları

Engellihaklari.com.tr’ye giriş yapılması bu konulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği, bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul ettiği anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve yararlanma hakkına sahip değildir.

Engelli Hakları Sitesi, yönetici ve editörleri her ne kadar yasal olmayan ya da forum kurallarına aykırı her türlü içeriği mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden silerek kaldıracaktır. Gözden kaçan içeriklerden onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, yönetici ve editörlerin (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamayacağını bilmelisiniz. Üye olurken ahlaki olmayan uygunsuz isim seçmek, imza ya da içerik altlarına siyasi amaçlı yazılar eklemek ve reklam yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle açık ya da politik, ideolojik resimler eklenmemeli.

Ayrıca bir partinin simgesi olan imaj veya logolar kullanılması kesinlikle yasaktır. Aksi halde üyeliğiniz silinecektir… Yöneticilerin gözden kaçırabileceği uygunsuz bir içerikler karşılaştığınızda lütfen konu başlığını veya ekran görüntüsünü iletişim bölümündeki e-posta adresine ya da mesaj bölümüne yazarak bildiriniz. Foruma uzun süre girmeyip herhangi bir konuda mesaj yazmayanların üyelikleri silinebilir bunda itiraz hakkınız yoktur. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir. Engelli Hakları Sitesi yönetimi tarafından, aynı kişinin birden fazla rumuz (nicname – kullanıcı adı) veya isimle, farklı farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit edilmesi durumunda, kişinin tüm mesajları silinir ve üyeliği iptal edilerek sisteme girişi yasaklanır. Hiç bir soru, cevap ya da içerik hakkında karalayıcı, küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz ve cevap verilemez. Böyle bir durum söz konusu olduğunda içeriğin yayınlanmayacağı gibi üyeliğiniz hiç bir ihtar verilmeksizin derhal silinecektir! Üyelik bilgilerinizi güvenliğiniz için şifrelerinizi hiç kimseyle paylaşmayınız. Aksi durumda hiçbir sorumluluk Engelli Hakları Sitesi tarafından kabul edilemez. Yaşanacak istenmeyen olumsuz bir durumda “İstanbul Mahkemeleri” devreye girer.

Şifrenizi unutmanız durumunda şifremi unuttum bölümüne yazacağınız kullanıcı adı veya e-posta adresiniz aracılığı ile şifreniz size otomatik olarak gönderilecektir. Engelli Hakları Sitesinin kurallarında yapılacak değişiklikler hemen geçerli olacaktır. Öyle bir kural yoktu diye itiraz edilemez. Üyeler, verdikleri cevap veya yorum içeriklerinden kaynak göstermemesi durumun yaşanacak her hangi bir durumun kendileri tarafından peşinen kabul edilmiş sayılacaktır. Engelli Hakları bu ve benzeri durumlardan sorumlu değildir.

Sorumluluk tamamen içeriği yorumlayan üyeye ait olduğunu kabul etmiş sayılacaktır. Engelli Hakları Sitesi’ne üye olan her kullanıcı, üyelik kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilgim yoktu ya da görmedim gibi bir beyanat kabul edilmez!

Engelli Hakları Sitesi

Cevap bırakın


By commenting, you agree to the Terms of Service.