Şimdi üye Ol

Giriş yap

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Giriş yap

Şimdi üye Ol

Engellihaklari.com.tr Sitesi, engelli hakları ile ilgili her başlıkta farkındalık, sürdürülebilirlik savunuculuk, lobicilik ve arabuluculuk platformudur. Sitemize üye olarak aramıza katılarsanız soru sorabilir, cevapları okuyabilir, sorulara cevap vererek destek vererek hak temelli, kapsayıcı, sürdürülebilir ve adil eşitlikçi bir dünya için yanımızda olmuş olursunuz. Engellihaklari.com.tr Sitesi, Türkiye’nin ilk engelliler haber sitesi yasadikca.com ve engelli istihdamı ve engelliler kariyer ve insan kaynakları sitesi engelsizkariyer.com tarafından desteklenmektedir.

Hakkımızda

Engellihaklari.com.tr Sitesi, Türkiye’nin ilk engelliler haber sitesi yasadikca.com ve engelli istihdamı ve engelliler kariyer ve insan kaynakları sitesi engelsizkariyer.com tarafından desteklenmektedir.

Engellihaklari.com.tr Sitesi, engelli hakları ve engellilik hakkında merak ettiğiniz her konu hakkında en güncel bilgiye ulaşabileceğiniz veya tavsiyelerde bulunarak bilgiyi saklamak yerine paylaşmak amacıyla kurulan interaktif bir sosyal paylaşım sitesidir. Siteye üye olup her kategoride soru sorabilir, cevap verebilir, yazılar yazarak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz ya da hiç kimsenin cevap veremediği sorularınız mı var? Hiç kimsenin bilmediğini siz daha iyi mi biliyorsunuz? Her soruyu ben bilirim en iyi cevabı ben veririm mi diyorsunuz? Hiç soramadığınız ya da merak ettiğiniz sorularınız mı var?

Ya da…

  • Araştırma yapmak için…
  • Engelli haklarınız ile ilgili en doğru bilgiye ulaşmak için…
  • Bilgi dağarcığınızı arttırmak için…
  • Bir kahve molası mı verdiniz?
  • Aklınıza takılan sorularınızı bir bilene sormak için mi?
  • Başkasını tanımam en iyi cevaplar bende mi diyorsunuz?
  • Soru sorma meraklısı mısınız?
  • Engelli hakları mücadelesine katkı mı sunmak istiyorsunuz?
  • Hak temelli mücadele benden sorulur mu diyorsunuz?
  • Hakkaniyetli (adil eşitlikçi), kapsayıcı bir dünya için ben de katkı sunmak istiyorum mu diyorsunuz?

Buna benzer bildiğiniz ya da bilmek istediğiniz bolca engelli hakları ve engellilikle ilgili sorularınıza birinci elden cevaplar almak için Engellihaklari.com.tr Sitesi’ne hemen üye olabilirsiniz.

Cevabını aradığın sorularına cevap, tavsiye ve görüşleriyle sana yardımcı olmak isteyenler, senin cevap ve tavsiyelerinle sorularına cevap arayanlar Engellihaklari.com.tr Sitesi’nde seni bekliyor.

Soru ve cevaplarınla Engellihaklari.com.tr Sitesi’nde yerini hemen al ve ilk bilen her zaman sen ol.

Engelliler, aileleri, sivil toplum kuruluşları, akademisyenler, gönüllüler, yerel yönetimler, politikacılar, öğrenciler ve engelli haklarına ilgi duyan herkesin, soru sorduğu, sorularına cevap aradığı Engellihaklari.com.tr sitesinde bilgiye en hızlı şekilde ulaşmanın mutlu ayrıcalığını yaşıyor.

Engellihaklari.com.tr