Karanlıkta Stand-Up Nedir?

Raporla
Soru

Lütfen bu soru ile ilgili eklemek veya paylaşmak istediğiniz düşüncelerinizi kısaca yazın.

Raporla
İptal

Bilgi verebilir misiniz?

Cevap ( 1 )

  0
  2014-10-02T23:49:12+02:00

  Lütfen bu cevabın neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

  Raporla
  İptal

  “Yasadıkça Engelliler” TV Programı sunucusu ve “Yasadıkça Engelsiz Yarınlara” adlı tek kişilik gösterinin yıldızı Mehmet Kızıltaş, Karanlıkta Stand Up gösterisiyle Karanlıkta Diyalog İstanbul’da sahne alıyor.

  Dünya üzerinde 135 kentte 8 milyondan fazla insana ulasan Karanlıkta Diyalog (Dialogue in the Dark) Sergisi, Yasadikca.com ve Engelsizkariyer.com’nda işbirliği ile engellilere karşı farkındalık ve sosyal sorumluluk bilinciyle kalıcı değerler yaratan Engellilerle İletişim Uzmanı, Engellilerle 360 Derece İletişim kitabının yazarı, “Yasadıkça Engelliler” TV programı sunucusu ve “Yasadıkça Engelsiz Yarınlara” adlı tek kişilik gösterinin yıldızı Mehmet Kızıltaş’ın Karanlıkta Stand Up gösterisine ev sahipliği yapıyor.

  Şimdiye kadar yerli ve yabancı binlerce kişinin izlediği gösteri, bu kez tamamen karanlık bir ortamda ilk kez sergilenecek. Murat Evgin’in müzikleri eşliğinde, izleyiciye hayatın fark edilmeyen gerçeklerini sorgulatan gösteri, karanlık bir ortamda betimlemeler eşliğinde engelli yasamın gerçeklerini izleyicilere aktarıyor.

  İlklere imza attığı çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası medyanın odağı olan Kızıltaş, toplumun engellilere karsı evrensel bir bakış açısı ve duyarlılık kazanmasını amaç edinerek “Yasadıkça Engelsiz Yarınlara” adlı tek kişilik Stand Up gösterisi ile Karanlıkta Diyalog sahnesinde essiz bir gösteri sergiliyor.

  Kapalı gişe sahnelenen Karanlıkta Stand-Up, Gayrettepe Metro İstasyonu, Karanlıkta Diyalog #İstanbul sergi alanında sahneleniyor. Sizde bu eşsiz deneyimin bir parçası olmak istiyorsanız bu gösteriyi kaçırmayın. Biletler Biletix’de.

Bir Cevap Yazın


Yanıt vererek Hizmet Politikası kabul etmiş olursunuz.